strona główna > > aktualności > > zmiany w cenniku
Zmiany w cenniku
28.03.2017

Szanowni goście,

Wśród ciągłych podwyżek cen różnych usług, które sięgają również nas, jesteśmy zmuszeni także podnieść swoje ceny. Nie chcąc, żeby odczuli Państwo te podwyżki, postanowiliśmy podnieść tylko ceny wejść na basen i to jedynie w symbolicznej kwocie. Pierwsza godzina będzie o złotówkę droższa w stosunku do jeszcze obowiązującego cennika. Dopłaty za każdą minutę powyżej podstawowego czasu wzrosną jedynie o 1 grosz w stosunku do dotychczasowego cennika. Niezmiennie pierwsza godzina będzie u nas trwać 70 minut, bo 10 minut organizacyjnych oddajemy Państwu gratis. Nie zmienią się ceny w pozostałych strefach, czyli kręgielni i odnowie biologicznej. Podwyżka cen służy jedynie utrzymaniu standardu usług na niezmiennym poziomie i mamy nadzieję, że nie będzie dla Państwa dokuczliwa. Nowy cennik zacznie obowiązywać od 1 kwietnia 2017 r. Posiadacze karnetów zakupionych przed 1 kwietnia 2017 r. będą rozliczani za pobyt na basenie wg starego cennika jeszcze przez 3 miesiące, czyli do końca czerwca. Prostym sposobem można więc jeszcze przez kwartał odwiedzać nas taniej, wystarczy do piątku zakupić karnet na basen. Ceny karnetów również pozostają niezmienne – 115 zł karnet ważny 3 miesiące, 300 zł za karnet ważny przez pół roku. Szczegóły w kasach i pod adresem marketing@parkwodnyredzikowo.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość i jak zawsze życzymy samych radosnych chwil.

27.03.2017
Przedstawiamy najnowsze wyniki badań jakości naszej wody. Jednocześnie informujemy, że brodzik dla najmłodszych został zamknięty do odwołania.
21.03.2017
Tanecznym krokiem witamy wiosnę. Już w najbliższą niedzielę, 26 marca Cheerleaders Maxi Energa przeprowadzą wodne animacje w basenie. Zapraszamy ws
Licznik: 3226905
© OSIRGS 2009